Zapisz zawodnika na treningi

Proces zgłoszenia zawodnika do uczestnictwa w treningach składa się z dwóch etapów. Wypełniając poniższy formularz założysz konto niezbędne w procesie rejestracji, które umożliwi przesłanie szczegółowych informacji na wskazany adres e-mail. Mam już konto»

Info

Masz problem z wypełnieniem formularza? Zadzwoń 696070010 lub napisz info@legiaswimmingschools.pl

Dane teleadresowe rodzica lub opiekuna

Oświadczenia
W jakich celach LSS będzie przetwarzał Twoje dane?
Twoje dane będą wykorzystywane przez LSS w celu utrzymania Twojego konta w internetowym serwisie LSS, umożliwienia Ci zgłaszania uczestników zajęć lub obozów prowadzonych przez LSS, składania zamówień, obsługi tych zamówień i kontaktów dotyczących Twoich zamówień, obsługi Twoich zgłoszeń, oceny satysfakcji z naszych produktów i usług a także w celu informowania o i prowadzenia marketingu usług i produktów LSS, Legii Warszawa S.A., Sponsorów i Partnerów Legii Warszawa S.A. oraz podmiotów związanych z Legią Warszawa S.A. tj. Fundacji Legii i Sekcji Legii Warszawa. Twoje dane, w tym informacje o Twoich zamówieniach i zgłoszonych przez Ciebie uczestnikach zajęć i obozów, zostaną wykorzystane do tworzenia ofert produktów i usług dedykowanych dla Ciebie a także do analiz (m.in. statystycznych i dotyczących cech odbiorców naszych usług i produktów) prowadzonych w celu lepszego przygotowania naszej oferty lub informacji czy zapewnienia bardziej skutecznego dotarcia do wybranej grupy odbiorców.
Informacja o udostępnianiu danych Legii Warszawa S.A. oraz prawie do sprzeciwu wobec takiego udostępniania
Jednym ze sposobów korzystania z Twoich danych osobowych będzie ich przekazanie Legii Warszawa S.A. (adres: ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa) jako fundatorowi LSS. Legia Warszawa S.A. będzie korzystać z Twoich danych do analiz (m.in. statystycznych i dotyczących cech odbiorców usług i produktów LSS) prowadzonych w celu przygotowania oferty Legii Warszawa S.A. dla odbiorców usług i produktów LSS a także prowadzenia standardowych działań marketingowych usług i produktów Legii Warszawa S.A. Możesz wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych polegającego na przekazaniu danych do Legii Warszawa S.A.
Jak możesz się z nami skontaktować i jakie prawa Ci przysługują?
Możesz skontaktować się z LSS lub Legią Warszawa S.A. w sprawach dotyczących Twoich danych osobowych wysyłając maila na adres: daneosobowe@legia.pl. Polecamy taki sposób kontaktu w szczególności w przypadku, w którym chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw tj. prawa dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do przeniesienia danych czy wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Masz prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych jeżeli sądzisz, że przetwarzanie Twoich danych osobowych narusza przepisy prawa w tym zakresie. W zakresie w jakim przetwarzanie Twoich danych osobowych odbywa się na podstawie zgody, masz prawo do jej cofnięcia.