Niemowlaki (3-12 mc)

Zapisz zawodnika na treningi

Proces zgłoszenia zawodnika do uczestnictwa w treningach składa się z dwóch etapów. Wypełniając poniższy formularz założysz konto niezbędne w procesie rejestracji, które umożliwi przesłanie szczegółowych informacji na wskazany adres e-mail. Mam już konto»

Info

Masz problem z wypełnieniem formularza? Zadzwoń 696070010 lub napisz info@legiaswimmingschools.pl

Dane teleadresowe rodzica lub opiekuna

Oświadczenia
W jakich celach LSS będzie przetwarzał Twoje dane?
Twoje dane będą wykorzystywane przez LSS w celu utrzymania Twojego konta w internetowym serwisie LSS, umożliwienia Ci zgłaszania uczestników zajęć lub obozów prowadzonych przez LSS, składania zamówień, obsługi tych zamówień i kontaktów dotyczących Twoich zamówień, obsługi Twoich zgłoszeń, oceny satysfakcji z naszych produktów i usług a także w celu informowania o i prowadzenia marketingu usług i produktów LSS, Legii Warszawa S.A., Sponsorów i Partnerów Legii Warszawa S.A. oraz podmiotów związanych z Legią Warszawa S.A. tj. Fundacji Legii i Sekcji Legii Warszawa. Twoje dane, w tym informacje o Twoich zamówieniach i zgłoszonych przez Ciebie uczestnikach zajęć i obozów, zostaną wykorzystane do tworzenia ofert produktów i usług dedykowanych dla Ciebie a także do analiz (m.in. statystycznych i dotyczących cech odbiorców naszych usług i produktów) prowadzonych w celu lepszego przygotowania naszej oferty lub informacji czy zapewnienia bardziej skutecznego dotarcia do wybranej grupy odbiorców.
Informacja o udostępnianiu danych Legii Warszawa S.A. oraz prawie do sprzeciwu wobec takiego udostępniania
Jednym ze sposobów korzystania z Twoich danych osobowych będzie ich przekazanie Legii Warszawa S.A. (adres: ul. Łazienkowska 3, 00-449 Warszawa) jako fundatorowi LSS. Legia Warszawa S.A. będzie korzystać z Twoich danych do analiz (m.in. statystycznych i dotyczących cech odbiorców usług i produktów LSS) prowadzonych w celu przygotowania oferty Legii Warszawa S.A. dla odbiorców usług i produktów LSS a także prowadzenia standardowych działań marketingowych usług i produktów Legii Warszawa S.A. Możesz wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych polegającego na przekazaniu danych do Legii Warszawa S.A.
Jak możesz się z nami skontaktować i jakie prawa Ci przysługują?
Możesz skontaktować się z LSS lub Legią Warszawa S.A. w sprawach dotyczących Twoich danych osobowych wysyłając maila na adres: daneosobowe@legia.pl. Polecamy taki sposób kontaktu w szczególności w przypadku, w którym chcesz skorzystać z przysługujących Ci praw tj. prawa dostępu do danych; otrzymania ich kopii, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawa do przeniesienia danych czy wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania.